"Link do Przyszłości'' w Gminnej Bibliotece Publicznej w PisarzowejGminna Biblioteka Publiczna w Starej Wsi serdecznie zaprasza uczniów III klas gimnazjum na kolejne i ostatnie już spotkanie z cyklu ,, Link do przyszłości. Młodzi. Internet. Kariera’’, które odbędzie się w Filii Biblioteki w Pisarzowej dn. 28.03. ( piątek) 2014 roku o godz. 11.00.

Projekt realizowany jest przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i ma na celu ,,wspieranie młodych ludzi z terenów wiejskich i małych miast w myśleniu o ich przyszłości zawodowej w sposób szeroki i nieszablonowy, uwzględniając rozwój społeczeństwa informacyjnego i gospodarki opartej na wiedzy’’. Akcja ma na celu prezentowanie młodym ludziom różnorodności współczesnych zawodów oraz roli jaką odgrywają w życiu zawodowym nowoczesne technologie. Wystąpienia profesjonalistów, którzy pomimo młodego wieku osiągnęli już sukces zawodowy mają być dla uczestników motywacją do podejmowania dalszych, przemyślanych decyzji dotyczących ich przyszłości zawodowej. Profesjonaliści przekonują młodzież, do tego by byli aktywni nawet w małych lokalnych środowiskach.

Z piątkową prelekcją w Pisarzowej wystąpi Paweł Harajda. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Wydział Matematyki i Informatyki. Współzałożyciel Stowarzyszenia Olsztyńskich Informatyków Olcamp promującego nowe technologie w regionie. Organizator lokalnych spotkań baracampowskich, wykładów w szkołach ponadgimnazjalnych. Współzałożyciel firmy Netlords, zajmującej się promocją firm w Internecie.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu, gdyż jest to szansa na poznanie ciekawych , ambitnych ludzi i wymianę cennych doświadczeń dotyczących ich ścieżek karier.

 

Źródło: www.biblioteka-gminy-limanowa.pl